"YENİ NESİL FİBER LAZER"
Tugayhan Fiber Lazer

Hakkımızda

Son teknoloji ürünlerini makinelerimize adapte ediyor ve her zaman daha iyisi için çalışıyoruz

HAKKIMIZDA

YILLARIN TECRÜBESİ

Tugayhan, Fiber Lazer Kesim Makineleri üretimine odaklanmış, üretimi temel esas edinmiş, ilerlemeye açık, günümüz teknolojisini yakından takip edip bünyesine katan, Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarını benimseyen, ülkemize yaptığı istihdamlarla ve yerli üretimle destek veren ve bu yolda emin adımlarla ilerleyeren bir kuruluştur.


Çıkış noktamız küçük ve orta ölçekli işletmelerin yaşadığı sorunları çözmektir. Bu nedenle hızlı ve hassas kesimler elde edebileceğiniz kompakt makineler üretiyoruz.


Firmamız Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyetlerini sürdürmektedir.

BAŞARILI BİR EKİP

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar.

En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü bünyemize çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak, verimliliklerini arttırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve iş birliği ile dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak Tugayhan Fiber Lazer’in devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Tugayhan Fiber Lazer’nin amacı doğrultusunda; gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, makinelerimizin sorunsuz çalışmasını sağlayarak, müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılarız.

Kolay kullanılır, hızlı ve hassas kesimler elde edilen fiber lazer kesim makineleri geliştirir, üretir ve satış sonrası hizmet veririz.

SERTİFİKALAR